40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze uz tenisu: Vavrinka pret Hačanovu

Roterdama, 15:30 @ 02.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ATP  Roterdamas turnīrā tiksies divi meistarīgi tenisisti. Varētu teikt, ka sadursies tenisa vecā paaudze pret labāko gadu paaudzi… 35 gadus vecais šveicietis Stens Vavrinka (ATP #20) mērosies spēkiem ar 24 gadus veco Krievijas pārstāvi Karenu Hačanovu (#21). Abi tenisisti ir līdzīgas meistarības un šajā spēlē, domāju, ka tiks pieredzēta līdzīga mērošanās spēkiem.

Nevarētu teikt, ka Vavrinka ļoti pārliecinoši iesācis šo sezonu. Sezonas pirmajā turnīrā Melburnā pēc divām grūti pārvarētām kārtām, pieredzes bagātais tenisists izstājās no turnīra savainojuma dēļ. Bija aizdomas, ka viņš varētu nepiedalīties “Australian Open”, tomēr turnīru Stens neizlaida. Arī tajā neko spilgtu neparādīja un otrajā kārtā piekāpās ungāram Mārtonam Fučovičam.

Hačanovs līdzīgi kā Vavrinka šajā sezonā piedalījies divos turnīros. Iesildīšanās pirmajam “Grand Slam”, tika spēlēts Melburnā, kur Hačanovs tika līdz pusfinālam. “Australian Open” Hačanovs viegli pārvarēja pirmās divas kārtas, bet zaudēja trešajā, kur līdzīgā spēlē (trīs taibreiki) zaudēja rangā augstāk esošajam Mateo Beretīni.

Abi tenisisti savā starpā tikušies piecas reizes un bilance ir 3:2 Vavrinkas labā. Prognozēju, ka šajā spēlē Hačanovs bilanci padarīs neizšķirtu un izcīnīs uzvaru. Hačanovs ir savos labākajos gados, apveltīts ar lielu izturību un šo sezonu ir sācis veiksmīgāk nekā Vavrinka. Tāpat 35 gadus vecais Vavrinka ik pa brīdim cīnās ar veselības problēmām. Vēlme Stenam ir liela, bet viņu diemžēl var pievilt citi faktori.

Prognoze precīza: Hačanovs uzvar 6:4, 7:5

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Hačanova uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19