40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Unics” spēlē disciplinētāk

Monako, 21:00 @ 22.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā svarīgu maču no turnīra tabulas viedokļa otrdienas vakarā aizvadīs “Monaco” un Kazaņas “Unics”, jo neveiksmes gadījumā Krievijas vienībai pastāv iespēja izkrist ārā no labāko astotnieka, kā arī Monako var ļoti uzlabot savas pozīcijas cīņā par “play-off”.

Jāizceļ, ka pirmajā savstarpējā duelī sezonas sākumā pagarinājumā uzvarēja “Monaco”. Spēle būs līdzvērtīga, abām ir līdzīgas iespējas uzvarēt, bet bukmeikeri piedāvā krietni pievilcīgāku koeficientu uz “Unics”.

Kazaņa būs motivēta, jo gribēs revanšēties par zaudējumu, kā arī “Unics” demonstrē labāku sniegumu aizsardzībā un ir nedaudz disciplinētāka. Prognozēju, ka “Unics” uzvarēs ar vismaz divu punktu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze neprecīza: “Monaco” uzvara 79:76

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Unics" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.50
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73