40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Unics” pietura Minskā

Minska, 18:00 @ 06.12.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

VTB Vienotās līgas spēle, kurā tiekas favorīts ar “autsaideru”. Kazaņas “Unics” pirms nedeļas vidū gaidāmās ULEB Eirolīgas spēles, piestās Baltkrievijā, kur tiksies ar vietējo “Tsmoki” komandu.

Gaidāms, ka “Unics” komandas galvenais treneris Velemirs Perasovičs šajā spēlē varētu dot vairāk spēlēt basketbolistiem, kuri mazāk tiks izmantoti pret Telavivas “Maccabi”, tādējādi neriskējot ar saviem līderiem.

Kaut arī komandu līmeņi diametrāli atšķiras, tomēr spēle Minskā negrasās būt viegla, jo arī iepriekš “Unics” pret šo pretinieku nav regulāri izcīnījuši uzvaras ar ” + 20 punktiem”. “Unics” uzvara netiek apspriesta, bet šaubos, vai tiks pilnība iznīcināta Minskas aizsardzība. Kaut komandu sastāvi ir krietni mainījušies, iepriekšējās trīs savstarpējās tikšanās reizēs “Unics” tikai vienu reizi izcīnīja uzvaru ar vairāk nekā desmit punktiem. Uzskatu, ka “Unics” uzvarēs, tomēr to izdarīs ne vairāk kā ar 15 punktu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Unics” uzvara 92:72

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Tsmoki" handikaps +15,0
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29