40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Turīnas derbijs!

Turīna, 19:00 @ 02.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turīnas derbiju jeb “Derby della Mole” klubi sagaidīs viens otram blakus turnīra tabulā, turklāt – tās vidusdaļā, nevis augšgalā, un par vienu pozīciju augstāk esot “Torino”. Gan “Torino”, gan “Juventus” A sērijā ir astoņi punkti, kas pirms nedēļas nogales kārtas dod attiecīgi devīto un desmito pozīciju, taču abu komandu rezultāti sākuši iet uz augšu (“Torino” nav zaudējusi četrās spēlēs pēc kārtas, bet “Juventus” ir piecas nezaudētas spēles pēc kārtas) un arī pēc paredzamo punktu skaita jeb xP abu vienību sniegums bijis tuvāks augšgalam (“Juventus ar 10,42 punktiem ir piektais rādītājs, bet “Torino” ar 9,95 punktiem ir sestais rādītājs līgā).

Iepriekšējais Turīnas derbijs noslēdzās ar neizšķirtu 2:2, Krištianu Ronaldu aprīlī “Juventus” izglābjot no zaudējuma, taču savstarpējās cīņās “Juventus” dominē jau 26 gadus, šajā laika posmā 32 derbijos zaudējot tikai vienreiz (24-7-1) – 2015. gada aprīlī ar 1:2. Kopš tās reizes “Torino” jau 14 spēlēs pēc kārtas nav uzveikusi “Juventus”, turklāt 11 reizes zaudējusi (vārtu bilance 9:32).

Turīnas “Juventus”, līdzīgi kā “Barcelona” bez Lionela Mesi, nākas aprast ar dzīvi bez Krištianu Ronaldu, un to sarežģītāku ir padarījuši arī uzbrucēju Alvaro Moratas un Paulo Divalas savainojumi. Nedēļas vidū pret Čempionu līgas uzvarētāju Londonas “Chelsea” tas gan netraucēja būt pārākai ar 1:0 un svinēt trešo panākumu pēc kārtas. Vai būs arī ceturtais pēc kārtas, lūkosim sestdienas vakarā. Problēmu gan netrūkst arī “Torino”, jo derbiju visdrīzāk nāksies izlaist virknei spēlētāju – Andrea Beloti, Simonem Dzadzam, Denisam Prātam un citiem.

Prognozēju, ka uzvaru izcīnīs “Juventus”.

Prognoze precīza: “Juventus” uzvara 1:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Juventus" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.89
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90