40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: titulus izcīna aizsardzība

Helsinski, 20:20 @ 29.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā hokejā pienākusi pēdējā diena – pulksten 20:20 zelta medaļas dalīs mājiniece Somija un pirms gada Rīgā triumfējusī Kanādas valstsvienība. Abas komandas izslēgšanas spēlēs demonstrēja raksturu, finālu sasniedzot ne bez problēmām – atspēlēties nācās gan ceturtdaļfinālā, gan pusfinālā.

Somijas hokeja panākumi pēdējos gados balstījušies uz aizsardzību, kamēr kanādieši pasaules čempionātā metuši daudz – rezultatīvākā komanda grupu cīņās, ceturtdaļfinālā četras ripas Zviedrijas vārtos, pusfinālā seši vārti pret čehiem. Taču – titulus izcīna aizsardzība. Somi to parādīja arī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Spēle noteikti būs saspringta, bet prognozēju, ka Somija gūs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru. Iespējams, palīdzēs metiens tukšos pretinieku vārtos.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somijas handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients3.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23