40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Tenerife jāparada klase pret buksējošo Badalonu

Badalona, 21:45 @ 24.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spānijas ACB līgas 33. kārtas mačā Badalonas “Joventut” uzņems “Iberostar Tenerife”.

Badalonas “Juventut” komandai pēdējos septiņos mačos tikai viena izcīnīta uzvara un nav noslēpums, ka komanda šobrīd neatrodas savā sportiski labākajā formā. Ir dzirdēts arī par nesaskaņām klubā, līdz ar to vienība  demonstrē tiešām vāju sniegumu un zaudē pretiniekiem, pret kuriem to nevajadzētu un pārliecinoši.

Turpretim “Iberostar Tenerife” turpina atrasties tabulas augšgalā, šajā sezonā parādot ļoti atzīstamu sniegumu ar labi nokomplektētu sastāvu. Īpaši jāizceļ uzbrucēju pozīcija, kur spēlē Tailers Kavano un Ārons Dornkemps. Komandai kopš februāra ir tikai trīs zaudējumi pret San Pablo “Burgos” Čempionu līgā un divām Eirolīgas vienībām “Baskonia” un Madrides “Real”.

Klubs spēlē ļoti stabili un tās kodols ir kopā jau kopš iepriekšējās sezonas un uzskatu, ka arī šajā mača, kaut arī vienība spēlē izbraukumā tā spēs tikt galā ar Badalonu.

Prognoze neprecīza: “Joventut” uzvara 90:85

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Iberostar Tenerife" -3 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.76
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73