40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: somiem ir vairāk ieroču

Pekina, 6:10 @ 20.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pekinas olimpisko spēļu hokeja zelta medaļu liktenis tiks noskaidrots agrā svētdienas rītā – duelī, kurā tiksies Somijas un Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) komandas. Nūjas krustos vienības, kuras par galvenajām favorītēm tika nosauktas jau pirms turnīra.

Gan somiem, gan krieviem ir ļoti sekmīgi vārtsargi. ROC vārtus visos mačos sargājis divmetrīgais Ivans Fedotovs, tiekot galā ar 94,4% metienu. Savukārt Harri Seteri statistika Somijas vārtos bijusi vēl labāka – 96,5%.

Apbrīnojami rādītāji abiem vārtsargiem, bet skaidrs, ka lieli nopelni pienākas visai komandai – labāk izvēlēties piesardzību, ne riskēt. Vienlaikus jāpiebilst, ka abu komandu hokejisti piekopj gana aktīvu spēli.

Prognozēju, ka finālā pārāka būs Somija. Labāk saspēlējies sastāvs, kas sevi jau pierādījis pasaules čempionātos, un arī uzbrukumā somiem izskatās vairāk ieroču.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Somijas uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.42
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23