Sivasa, 21:00 @ 19.08.2021

Prognoze precīza!

Turcijas “Sivasspor” un Dānijas “Kobenhavn” noskaidros to komandu, kura spēlēs Konferences līgas grupu turnīrā. Abas komandas uzņēmušas spēļu ritmu, taču Dānijā futbola sezona sākās krietni ātrāk nekā Turcijā, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc nelielā favorītes statusā atrodas “Kobenhavn”.

“Sivasspor” nacionālā čempionāta ievadā piedzīvoja neveiksmi savā laukumā, bet “Kobenhavn” piecos mačos tikusi pie trim panākumiem. Kopenhāgenas komandu var nosaukt par valsts labāko futbola vienību, tai ir daudz titulu un liela Eirokausu pieredze, ieskaitot Čempionu līgas otro kārtu.

Prognozēju, ka pirmajā puslaikā būs neizšķirts. “Sivasspor” sniegums savā laukumā kopumā bijis labs, turklāt komanda noteikti spēlēs piesardzīgi. To pašu var attiecināt uz “Kobenhavn”, kas nemetīsies pa galvu un kaklu uz priekšu 1. puslaikā. Pirmās 10-15 minūtes būs ar zemu tempu, kas beigās novedīs pie neizšķirta pēc aizvadītām 45 minūtēm.

Prognoze precīza: 1. puslaiks – 0:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.12
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT