Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Sivasspor” izmantos mājas priekšrocību

Sivasa, 21:00 @ 19.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas “Sivasspor” un Dānijas “Kobenhavn” noskaidros to komandu, kura spēlēs Konferences līgas grupu turnīrā. Abas komandas uzņēmušas spēļu ritmu, taču Dānijā futbola sezona sākās krietni ātrāk nekā Turcijā, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc nelielā favorītes statusā atrodas “Kobenhavn”.

“Sivasspor” nacionālā čempionāta ievadā piedzīvoja neveiksmi savā laukumā, bet “Kobenhavn” piecos mačos tikusi pie trim panākumiem. Kopenhāgenas komandu var nosaukt par valsts labāko futbola vienību, tai ir daudz titulu un liela Eirokausu pieredze, ieskaitot Čempionu līgas otro kārtu.

Prognozēju, ka pirmajā puslaikā būs neizšķirts. “Sivasspor” sniegums savā laukumā kopumā bijis labs, turklāt komanda noteikti spēlēs piesardzīgi. To pašu var attiecināt uz “Kobenhavn”, kas nemetīsies pa galvu un kaklu uz priekšu 1. puslaikā. Pirmās 10-15 minūtes būs ar zemu tempu, kas beigās novedīs pie neizšķirta pēc aizvadītām 45 minūtēm.

Prognoze precīza: 1. puslaiks – 0:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.12
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63