40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Serbija uzvarēs Kamerūnu

Katara, 12:00 @ 28.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Kamerūna – Serbija 3:3 (1:2)

Pirmdienas rītā tiksies G apakšgrupas pirmās kārtas neveiksminieces. Kamerūna Pasaules kausā atgriezās ar minimālu zaudējumu Šveicei (0:1), bet Serbija ar 0:2 piekāpās finālturnīra galvenajai favorītei Brazīlijai, kurai ar identisku rezultātu apakšgrupā zaudēja arī pirms četrarpus gadiem. Kamerūnai un Serbijai pēc pirmās kārtas nav nedz vārtu, nedz punktu, un ļoti vēlams punktu aili sākt pildīt – ja serbiem arī neizšķirts nebūs traģēdija, tad Kamerūnai, zin t, ka pēdējā kārtā jāspēlē pret Brazīliju, punkts neko daudz visdrīzāk nedos.

Spēles favorītes lomā gan būs Serbija, kas nu jau ilgāku laiku sava sastāva dēļ piesaista lielu uzmanību – pirmām kārtām, lieliskā priekšējā līnija ar Aleksandaru Mitroviču, Dušanu Vlahoviču un Luku Joviču, taču meistaru, kā Sergejs Milinkovičs-Savičs un Dušans Tadičs, netrūkst arī pārējās līnijās. Serbi atlasē ar 20 punktiem astoņās spēlēs izcīnīja pirmo vietu grupā, apsteidzot arī Portugāli, un līdz zaudējumam Brazīlijai izcēlās ar bilanci 5-1-0 un vidēji trim gūtiem vārtiem spēlē. Turpretī Kamerūna, kas ceļazīmi uz Pasaules kausu izrāva pagarinājuma izskaņā Alžīrijā (0:1, 2:1), nav uzvarējusi jau piecos mačos pēc kārtas (0-2-3), visās piecās spēlēs arī ielaižot vismaz vienus vārtus.

Serbu treneris pēc zaudējuma Brazīlijai sūkstījās par savainojumu sekām, un tas liek uz Serbijas cerībām lūkoties drusku piesardzīgāk, tomēr visādi citādi Serbijas favorītes statusu šajā mačā apšaubīt ir grūti – gan pēc sastāva, gan iepriekšējo gadu un mēnešu snieguma. Šajā spēlē arī, domājams, Serbija varēs atgriezties pie 3-5-2 vai 3-4-1-2, pilnvērtīgāk izmantojot spīdošās uzbrukuma grupas potenciālu, kas nebija iespējams pret Brazīliju.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Serbija uzvarēs Kamerūnu
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.78
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90