40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Senators” atrodas pārbūves vidū

Otava, 2:00 @ 09.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Nacionālās hokeja līgas Austrumu konferences labākā komanda Karolīnas “Hurricanes” viesosies pie Otavas “Senators”, kas savainojumu dēļ palikusi ne tikai bez sava rezultatīvākā spēlētāja Dreika Batersona – no ierindas izkritis arī Džošs Noriss, kurš traumu guva tieši mačā pret Karolīnu. 28. janvārī “Hurricanes” viesos uzvarēja ar 3:2 bullīšos.

Arī par gaidāmās spēles favorīti jāuzskata Karolīna, kas Zvaigžņu spēles pārtraukumā devās ar četru uzvaru sēriju. Vakar tā beidzās, viesos pagarinājumā atzīstot Toronto “Maple Leafs” pārākumu. Savukārt “Senators” pauze bija īsāka – vien nepilna nedēļa.

“Hurricanes” ir komanda, kas jāpieskaita gana plašajam Stenlija kausa pretendentu pulkam. Līderi atrodami visās līnijās, kamēr Otava atrodas pārbūves vidū. Šīs sezonas cerības iedragājusi Batersona trauma, viņu no ierindas izsitot uz vairākiem mēnešiem.

Prognozēju, Karolīna prom dosies ar uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Senators” uzvara 4:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Hurricanes" uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23