40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “SCM Craiova” un “Cholet” uzvarēs

Krajova, 20:15 @ 28.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

FIBA Eiropas kausā basketbolā sākusies kvalifikācija un šodien vairākas otrās kārtas spēles, kurās redzēsim vairākas aizraujošas spēles. Uzmanība šajā vakarā divām spēlēm, – labi komplektētā Rumānijas komanda “SCM Craiova” pret Austrijas komandu Kapfenbergas “Bulls”, kā arī Stambulas “Bešiktas”  pret Francijas komandu “Cholet”.

Pirmajā spēlē Rumānijas viena no vadošajām komandām “SCM Craiova”, kas pirmajā kvalifikācijas kārtā nedaudz negaidīti pārspēja Mārtiņa Laksas pārstāvēto Jonavas “CBet”, tiksies pret Austrijas vienu no vadošajām komandām Kapfenbergas “Bulls”, kas šo kvalifikāciju sāk no otrās kārtas. Rumānijas komanda šajā sezonā labi nokomplektējusi komandu, lai cīnītos Eirokausos, no Rumānijas čempionvienības Klužas “Napoka” pievienojies Džiordans Vatsons, no Belgradas “FMP” Dimitrije Nikoličs, kā arī komandā spēle divi meistarīgi Somijas spēlētāji Šons Hopkins un Topias Palmī. Skatoties uz papīra Rumānijas komanda ir meistarīgāka par Austrijas vienību, kuriem ne vietējie spēlētāji, ne leģionāri nav tādas kvalitātes kā Krajovas komandai. Visam bonusā Rumānijas komanda aizvada šo spēli savā laukumā.

Otrajā spēlē atpazīstamā Turcijas komanda “Bešiktas” tiksies pret Francijas komandu “Cholet”, mačs, kurš šovakar ir centrālais, jo abas komandas allaž ir pietiekami ambiciozas visos turnīros, kuros piedalās. Šajā spēlē manas simpātijas “Cholet” komandai, kura, pirmkārt, lieliski papildinājusi sastāvu ar starpsezonā, piesaistot Eiropas basketbolā sevi pierādījušos Kimu Tilī, Dominiku Artisu un savulaik NBA augsti vērtēto Džastinu Peitonu, kopumā komanda piesaistījusi daudz meistarīgus viesspēlētājus, kuri savas kvalitātes nodemonstrēja jau pirmajā Francijas līgas spēlē, savā laukumā pieveicot Eirolīgas komandu Lionas “ASVEL”, gūstot 91 punktu. Pretinieki “Bešiktas” šosezon spēlēs ar pieciem viesspēlētājiem no kuriem var izcelt lietuvieti Gediminu Oreliku, bet viens no komandas mīnusiem ne pārāk dziļais rezervistu soliņš, kuru lielākoties veido gados jauni Turcijas spēlētāji. Uzskatu, ka “Cholet” uzvarēs.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "SCM Craiova" uzvara X "Cholet" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.14
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73