40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “sAw” pretī uzvarai

20:00 @ 19.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Abas komandas pasaules reitingā ir piedzīvojušas lejupslīdi, bet šogad beidzot ieraudzījām, ka “sAw” (40) bija ielauzušies TOP30, sasniedzot augsto 21. vietu februārī. Tajā pašā brīdī “Nemiga” (57) ir daudz sliktākā pozīcijā. Pusotra mēneša laikā Baltkrievijas komanda ir nokritusies par 30 vietām!

Tas viss ir likumsakarīgi, jo to arī parāda pēdējā laika rezultāti – pēdējās 15 spēlēs piedzīvoti 11 zaudējumi kopš “speed4k” nomainīšanas aprīlī un “iDISBALANCE” nākšanas viņa vietā, “Nemiga” nav vēl paspējusi atgriezties formā, kuru redzējām 2020. gadā. Nav ilgs laiks pagājis, bet nekas arī neliecinātu, ka viņi šodien varētu uzvarēt Portugāles vienību “sAw”, kas vakardien uzvarēja Vācijas labāko komandu “BIG” (8) šajā pašā turnīrā.

“sAw” pēdējās 5 spēlēs parūpējusies par 4 uzvarām, lēnām atgūst savu formu un ir noteikti daudz stabilākā pozīcijā nekā viņu šodienas pretinieki. Vēsturiski šīs abas komandas vienmēr sagādājušas skatītājiem kvalitatīvu un sīvu cīņu, pēdējā reizē tiekoties šī gada martā. Toreiz “Nemiga” uzvarēja 2-0.

Šajā sezonā portugāļus uzskatu par vieniem no favorītiem uz uzvaru turnīrā un ļoti ceru viņus redzēt ESL Pro līgā. Lieta, kas varētu palīdzēt “Nemiga” komandai, ir tas, ka “sAw” vienu dienu var ļoti labi nospēlēt pret pasaules top komandām, bet nākamajā dienā zaudēt kādam, kas atrodas rangā vēl zemāk par viņiem.

Ceru ieraudzīt stabilitāti “sAw” rezultātos un tādu spēli, kādu viņi rādīja vakardien pret “BIG”. Prognoze – “sAw” uzvara sērijā.

Prognoze precīza: “sAw” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "sAw" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients1.90
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37