40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: sākumā viens otru nopētīs

Hjūstona, 5:00 @ 13.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Deriks Luiss principā citādāk uzvarēt nemāk kā ar nokautu. Katrs viņa sitiens ir ar mērķi nokautēt pretinieku, un tas viņam ir izdevies 21 reizi. Cīņas temps Derikam ir lēns un nav nekādu grandiozu plānu pirms tās, kā arī nav tehniskākais bokseris. Deriks sit spēcīgi, atklāti un bieži vien tas nostrādā. Šajā reizē svarīgi saprast, kas stāvēs Luisam pretī.

Tajs Tuvasa ir austrālietis, kurš arī kādu laiku jau ir UFC un viņa cīņas stils ir līdzīgs Luisam. Primāri nokautēt pretinieku vai uztaisīt skaistu cīņu un pēc tās padzert alu no kedas turpat ringa malā. Šajā cīņā visvieglāk paredzēt atklātu sišanos par to, kurš kritīs pirmais, taču Tuvasa var mēģināt gāzt Luisu zemē, ja sapratīs, ka cīņa neiet tā kā plānots, kā arī tempa noteicējs būs Tuvasa – ja viņš neies virsū Luisam agresīvi, tad šī cīņa var arī ieilgt.

Tik un tā paredzot nokautu, es tomēr lieku, ka cīņas pirmajā pusē tas nenotiks, jo abi cīkstoņi tomēr būs piesardzīgāki un papētīs pretinieku. Mana likme – cīņas raundu skaits būs lielāks par 1,5.

Prognoze precīza: Tuvasas uzvara 2. raundā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 1,5 raundiem
Veikt likmi
KategorijaUFC
Koeficients 2.45
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54