40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: sagaidu rezultatīvu futbolu

Stambula, 21:45 @ 19.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Stambulas “Fenerbahce” un Helsinku “HJK” cīnīsies par vietu UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. “Feners” iesākusi jauno sezonu ar panākumu, kamēr Somijā čempionāts pārsniedzis jau ekvatoru, turklāt “HJK” atrodas 1. vietā ar deviņu punktu handikapu.

Savā laukumā “Fenerbahce” šis būs pirmais mačs šosezon, būs liels fanu atbalsts, savukārt “HJK” virzienā tiks izdarīts liels spiediens. Tā kā “Fenerbahce” ir jauns galvenais treneris, visas iestrādnes aizsardzībā nav noslīpētas un līdz tam vēl paies kāds laiciņš.

Uzskatu, ka “HJK” būs iespējas izmantot turku komandu lielāko problēmu, kas ir standartsituācijas. “Fenerbahce” uzvarēs spēli, taču būs rezultatīvs futbols, kas novedīs pie tā, ka abas komandas gūs vārtus.

Prognoze neprecīza: “Fenebrahce” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.17
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63