Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sabaļenka un Mertensa sagādās rezultatīvu maču

Madride, 20:00 @ 05.05.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Madrides WTA 1000 turnīrā tuvojas izšķirošās cīņas, un vienā no ceturtdaļfināliem trešdienas vakarā tiksies baltkrieviete Arina Sabaļenka un beļģiete Elīze Mertensa. 2021. gadā tenisistes vēl nav tikušās savā starpā, bet gadu iepriekš abos savstarpējos mačos triumfēja Sabaļenka.

Šajā turnīrā Sabaļenka spēlē ļoti labi, jo nevienā no pirmajām trim kārtām nav zaudējusi vairāk par trim geimiem vienā setā. Tāpat viņa tikai divreiz trīs maču ietvaros zaudējusi savu servi. Labais sniegums arī atspoguļojas bukmeikeru vērtējumā, izliekot viņu kā favorīti.

Tik viegli Madridē nav gājis Mertensai, jo vakar divarpus stundu ilgā duelī tika pieveikta Simona Halepa, bet kārtu iepriekš ar 7:6(4), 7:5 pārspēta Jeļena Ribakina, kas ilga vairāk nekā divas stundas. Abos mačos beļģiete arī bieži zaudēja savu servi attiecīgi septiņas reizes pret Halpu un piecreiz pret Ribakinu.

Tenisistes ir labas draudzenes, dubultspēlēs startējušas kopā, līdz ar to ļoti labi pārzina viena otras vājās un stiprās puses. Prognozēju, ka mačs ievilksies, kā rezultātā būs vairāk par 20,5 geimiem.

Likme atgriezta: Mertensa izstājās, rezultātam esot 6:1, 4:0 par labu Sabaļenkai.

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: vairāk par 20,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19