40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Rumānija savās mājās būs favorīte

21:45 @ 14.06.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Nāciju līgas saspringtākā apakšgrupa ir B3, kurā pēc pirmā apļa pirmajā vietā esošos bosniešus un pēdējā vietā esošos rumāņus šķirt tikai divi punkti un visas komandas gan turpina cerēt uz iekļūšanu A līgā, gan arī baidās no izkrišanas uz C līgu. Ceturtās vietas īpašniece Rumānija otro apli sāks ar mājas spēli pret Melnkalni, kas pirmās kārtas savstarpējā spēlē paredzami mazāk bija ar bumbu, taču biežāk apdraudēja sāncenšu vārtus, otrajā puslaikā iesita divreiz un uzvarēja ar 2:0.

Rumānija sāka ar sausajiem zaudējumiem izbraukumā (vēl arī 0:1 Bosnijā un Hercegovinā) un pirmās mājas spēles ievadā nerealizēja pendeli, tomēr pelnīti pārsvaru pārvērta pirmajos punktos pret Somiju – 1:0. Savukārt Melnkalne pēc rumāņu apspēlēšanas ar 0:2 zaudēja Somijā un mājās atspēlējās pret bosniešiem – 1:1. Abas komandas visus punktus izcīnījušas savā laukumā, un mājas sienas noteikti būs Rumānijas trumpis. Savā laukumā rumāņi iepriekšējās desmit spēlēs izcīnījuši sešas uzvaras (6-1-3), bet Melnkalne iepriekšējās piecās izbraukuma spēlēs piedzīvoja četrus sausos zaudējumus un no neveiksmes izvairījās vienīgi Gibraltārā (3:0).

Visai droši var paredzēt, ka atkal bumbu vairāk kontrolēs Rumānija, bet Melnkalne, kā ierasts, gaidīs iespējas asiem pretuzbrukumiem, tomēr savās mājās gan Rumānijai vajadzētu būt favorītei ne tikai relatīvi nesvarīgajā bumbas kontroles rādītājā, bet arī krietni svarīgākajā rezultātā uz tablo. Jāpiebilst, ka abām komandām pirmajā aplī izdevies izvairīties no diskvalifikācijām.

Prognoze neprecīza: Melnkalnes uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Rumānijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.93
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90