40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Rūds apturēs lielo pārsteigumu

Maiami, 20:00 @ 01.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šodien noskaidrosies Maiami turnīra finālisti. Pirmajā pusfinālā tiksies Fransisko Serundolo no Argentīnas un norvēģu tenisa skolas pārstāvis Kaspers Rūds. Ja apskatās viņu vietas ATP rangā, tad nav nekāds pārsteigums, ka Rūds ir neapstrīdams favorīts, jo Serundolo rangā ir tikai 103. pozīcijā, kamēr Rūds ieņem 8. vietu.

Vēl nedēļu atpakaļ Serundolo nebija izcīnījis nevienu uzvaru ATP līmeņa spēlē, kā arī nebija ņēmis dalību “Masters” turnīros, taču tagad viņš spēlēs Maiami sacensību pusfinālā. Nevienā no pieciem mačiem Serundolo nebija favorīts, taču nevar noliegt, ka viņam arī paveicās, jo divreiz pretinieks izstājās, ieskaitot ceturtdaļfinālu, kur pretī stājās Janniks Sinners.

Ar nopietnu konkurenci saskārās arī Rūds, kurš astotdaļfinālā un ceturtdaļfinālā spēlēja pret TOP 12 tenisistiem, turklāt pēdējā kārtā pretinieks bija ļoti nopietns – ceturtā ranga rakete Aleksandrs Zverevs. Pirmo setu norvēģis uzvarēja, otro zaudēja pārliecinoši, tomēr prata saņemties un nodrošināt vietu starp četriem labākajiem.

Lai gan abi sasnieguši pusfinālu, pārspēks ir Rūda pusē, jo ar savu sniegumu ticis tik tālu. Prognozēju, ka Rūds uzvarēs ar vismaz piecu (-5) geimu handikapu.

Prognoze precīza: Rūda uzvara 6:4, 6:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Rūda -5 geimu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19