40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Real” un “Anadolu Efes” duelis

Madride, 20:00 @ 30.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vienā no septiņām ULEB Eirolīgas otrdienas spēlēm Madrides “Real” savā laukumā tiksies ar “Anadolu Efes”. Ar 18 uzvarām un 13 zaudējumiem “Real” turnīra tabulā atrodas 7. vietā, bet “Anadolu Efes” sekmes bijušas labākas – 20 uzvaras, 11 zaudējumi un 3. vieta 18 komandu konkurencē.

“Real” šobrīd neatrodas labākajā situācijā, jo komandai ir problēmas ar saspēles vadītājiem, taču šis mačs ir ļoti svarīgs. Piedzīvojot zaudējumu, tiks krietni apdraudēta Madrides vieta izslēgšanas spēlēs. Ar “Anadolu Efes” viss ir kārtībā, taču nav iespējams visas spēles uzvarēt un domāju, ka šis mačs varētu būt tieši tas, kuru Stambulas komanda varētu zaudēt.

Madride demonstrē cietu aizsardzību, īpaši groza apakšā. Prognozēju, ka “Real” nezaudēs ar vairāk kā diviem punktiem (handikaps +2,5), jo komanda noteikti darīs visu, lai izcīnītu uzvaru, turklāt panākums šovakar var būt kā vēstījums pārējām komandām, ka karalisko klubu nevar norakstīt.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara ar 108:83

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Real" handikaps +2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.12
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63