40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Rams” vai “49ers”?

Losandželosa, 1:30 @ 31.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Trešā spēle starp šīm sezonām šosezon un kas par momentu – izšķirsies komanda, kuru NFC konference sūta pēc lielā “Super Bowl” kausa! “49ers” vinnējusi abas spēles šosezon, turklāt arī kopā pēdējās 6 spēles pret “Rams” pēc kārtas. Šogad gan ir iespējams atrast iemeslus abiem zaudējumiem, taču nevar noliegt, ka “49ers” komanda šajos “playoff” spēlē izsalkusi un motivēta.

Pēdējā spēlē gan tika savainots absolūtais komandas līderis Dībo Samuels, taču izskatās, ka viņš būs uz strīpas, lai spēlētu. Šeit gan es domāju, ka “49ers” veiksmes stāsts arī beigsies.

“Rams” šajā “playoff” izskatās krietni labāk nekā regulārajā sezonā. No četriem aizvadītiem puslaikiem divās spēlēs mēs varam atrast tikai mazu nogriezni spēlē pret “Buccaneers”, kurā komanda izskatījās, ka darīja visu, lai zaudētu, taču spēle tika uzvarēta. Uzskatu, ka tā būs bijusi lieliska mācība galvenajam trenerim ļaut komandai izmantot savus trumpjus visas spēles garumā nevis vilkt laiku un pieļaut daudz kļūdu.

Uzbrukumā “Rams” ir atdzīvojusies, jo īpaši izceļot Meta Staforda spēli – spēlētājs dala ļoti labas piespēles un vairs daudz nekļūdās. Protams, “Rams” aizsardzība jau tā ir viena no niknākajām līgā, bet izslēgšanas spēlēs tā ir ielikusi nākošajā ātrumā. Šeit gan svarīgi būs tikt galā ar “49ers” skriešanas uzbrukumu.

Uzskatu, ka šajā spēlē uzvar “Rams” un soļo uz “Super Bowl”. Labākam koeficientam lieku “Rams” uzvaru ar vismaz 3 punktiem un kopējo punktu skaitu spēlē mazāk par 56,5.

Prognoze precīza: “Rams” uzvara 20:17

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Rams" handikaps -3 un kopā mazāk par 56,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.18
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54