Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Rakveres “Tarvas” lūkos nosargāt pārsvaru

Tallina, 17:00 @ 24.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Arī Igaunijas basketbola līgā sākušies ceturtdaļfināli. Vairākās sērijās rezultāti jau zināmi, vairākās cīņas vēl turpinās. Mana uzmanība tiek pievērsta cīņai starp “TalTech” un Rakveres “Tarvas”.

Sērijā 1-0 vadībā ir Jura Umbraško trenētā “Tarvas“, kuru šosezon pārstāv arī Kristaps Gludītis. Iepriekšējo maču Rakveres vienība uzvarēja ar vienpadsmit punktu pārsvaru. “TalTech” sezonas laikā ir kļuvuši krietni vājāki. Prom devušies Kristians Kangurs un Jans Puidets, kā rezultātā komanda vairs nav tik spēcīga kā sezonas ievadā.

Uzsktu, ka Rakveres “Tarvas” būs pa spēkam šo sēriju noslēgt jau izbraukumā. Sērija rit līdz divām uzvarām, līdz ar to es paredzu, ka Juris Umbraško un kompānija uzvarēs šo maču. Rakveriešu sastāvs uz papīra ir spēcīgāks, trīs labi viesspēlētāji. Viens no tiem ir latvietis Kristaps Gludītis, kurš spēlē ļoti sekmīgi, ir komandas uzbrukuma līderis. Jāizceļ arī Devins Heriss, kurš ir saspēles vadītājs. Paredzu, ka vienība, kas arī pieredzējušāka uzvarēs un gatavosies pusfinālam pret Tallinas “Kalev Cramo”.

Prognoze: Rakveres “Tarvas” handikaps -2,5

Prognoze neprecīza: “Tarvas” uzvara 71:69

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Rakveres "Tarvas" handikaps -2.5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73