40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Raiders” nevajadzētu būt problēmām

Lasvegasa, 23:05 @ 26.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Svētdienas vēlā vakarā varēsim vērot spēli starp Maiami “Dolphins” un Lasvegasas “Raiders”, kurai redzu vērtību likmes ziņā. Maimi pašlaik pietiek problēmu komandā, kuras risināt. Iepriekšējā spēlē gūti 0 punkti. Savainots pamatsastāva “quarterback” Tua Tagovailoa, un uzbrukuma līnija iepriekšējās 2 spēlēs ir pieļāvusi veselus 8 “sack” un regulāri liek savam “quarterbackam” skriet par savu veselību.

Neticu, ka būs veiktas redzamas izmaiņas. Komandas aizsardzība neko nespēja likt pretī Bufalo iepriekšējā nedēļā. Kaut arī Maiami ir labi bumbu ķērāji uzbrukumā, jāņem vērā, ka piespēles dalīs rezerves “quarterback”.

“Raiders” gluži pretēji – ir uz īstā viļņa, lai medītu delfīnus. Pirmajā spēlē uzvarēti NFL smagsvari Baltimoras “Ravens” un pagājušonedēļ tikts galā ar vienu no varenākajām aizsardzībām NFL –Pitsburgas “Steelers”. Tas nerada šaubas par komandas potenciālu. Iepriekš pieticīgi spēlējušais “quarterback” Dereks Karrs atrod un izmanto savas izdevības, komandai ir universālais “tight end” Darrens Vallers, kurš lēnām ieiet superzvaigznes statusā, kā arī pagājušogad draftētais piespēļu ķērājs Henrijs Raggs šosezon ir atvēries un spēlē fantastiski.

Neredzu iemeslu, kādēļ “Raiders” komandai, spēlējot mājās, nevajadzētu atkal prast saslēgt kopā visus savus trumpjus, jo īpaši pret “Dolphins”, kur nebūs jācīnās ne pret top uzbrukumu, ne aizsardzību.

Prognozēju “Dolphins” uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -5).

Prognoze neprecīza: “Raiders” uzvara 31:28

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Raiders" handikaps -5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.97
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54