40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pirmo reizi viens pret otru

Maiami, 21:50 @ 28.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdienas vakarā pēc Latvijas laika Maiami turnīra astotdaļfinālā centīsies iekļūt amerikānis Sebastians Korda un serbu skolas pārstāvis Miomirs Kecmanovičs. Rangā augstāk atrodas mājinieks, kurš pašlaik ir 38. labākais pasaulē, kamēr Kecmanovičs ir desmit pozīcijas zemāk jeb 48. vietā.

Korda turnīrā aizvadījis divus dažādus mačus. Ja pirmajā kārtā bija viegls panākums ar 6:1, 6:1, tad otrajā duelī bija jāaizvada gan visi trīs seti, gan jāatspēlē mačbumba. Kecmanovičam tik sarežģīti nav bijis, jo abas spēles uzvarētas divos setos.

Labā fiziskā formā pašlaik ir Kecmanovičs, kurš Indianvelsas turnīrā izcīnīja četras uzvaras un apstājās tikai ceturtdaļfinālā, un, kā jau minēju, Maiami viņš spēlējis pārliecinoši. Pirmo reizi tenisisti tiksies savā starpā un prognozēju, ka pie uzvaras tiks Kecmanovičs.

Prognoze precīza: Kecmanoviča uzvara 7:6(4), 6:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Kecmanoviča uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19