Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: pirmais sezonas Rīgas grandu derbijs Virslīgā

Rīga, 17:15 @ 25.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Lai arī “Riga” ir trīskārtējā Latvijas čempione un atrodas līgas vadībā arī tagad, tieši RFS, tās niknākā sāncense, ir vienīgā komanda, pret kuru “Riga” šajās 3,25 dominances sezonās nav pozitīvas bilances – 11 savstarpējās kaujās Virslīgā abas vienības nopelnījušas pa 16 punktiem, bet, ierēķinot arī kausu, RFS ar bilanci 7-1-5 pat ir priekšroka. Salīdzinājumam: pret “Ventspili” punktu bilance ir 20-14, pret “Valmieru” iepriekšējās divās sezonās 13-7 (“Valmieras” vājais 2018. gads pirms īpašnieku maiņas nav ierēķināts), bet pret “Liepāju” trīs sezonu ar astīti laikā – pat 27-6.

Virslīga diezgan izteikti ir kļuvusi par ļoti rezultatīvu līgu, un deviņi no trīspadsmit Rīgas derbijiem iepriekšējo trīs gadu laikā beigušies ar vismaz trim gūtiem vārtiem, tomēr paredzu, ka šoreiz “Riga” un RFS duelis nebūs vārtu guvumiem tik bagāts. Desmit no trīspadsmit derbijiem ir aizvadīti dabīgajos laukumos (tiesa, arī visas trīs spēles RTU stadionā pārsniegušas 2,5 vārtu robežu), toties šoreiz spēle notiks Ķeizarmežā – mākslīgais segums, ne tik liels plašums, iespējams vējš un, kas ļoti būtiski, vēl ne tik labi saspēlēti pozicionālie uzbrukumi.

“Riga” pirmajās piecās spēlēs guvusi 16 vārtus, tomēr par darbību pozicionālos uzbrukumos vēl māc šaubas – gan “Riga”, gan RFS ir ārkārtīgi spēcīgas uzbrukuma standartsituācijas, kas sekmējušas daudz vārtu, bet savstarpējā cīņā abu komandu torņi varētu līdzsvarot situāciju soda laukumos.

Prognoze neprecīza: RFS uzvara 3:0 (1:0)

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.08
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas4
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:-0,81
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90