Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Olympiacos” pret Madrides “Real”

Prognozes rezultāts:Precīza

 

Turpināšu ar Eirolīgu. Piektdienas vakarā savā starpā spēlēs Madrides “Real” un Pireju “Olympiacos”. Mana prognoze ir uz izbraukumā spēlējošo Madrides “Real” uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru – tātad handikaps -2,5. Kādēļ tā? Lai gan “Real” palikuši bez viena no vadošajiem spēlētājiem – Fakundo Kampaco, kurš devās Nacionālo basketbola asociāciju (NBA), komanda turpina demonstrēt pārliecinošu sniegumu.

Pēdējos 18 mačos komanda izcīnījusi 17 uzvaras, bet pēdējās piecās Eirolīgas cīņas vienībā tikusi pie četriem panākumiem. Vienīgais zaudējums izbraukumā pret Maskavas CSKA, kad pēdējā sekundē “armijnieki” realizēja trejaci. “Olympiacos” šajā sezonā ir nepārliecinoši un nestabli – to parāda arī bilance: 8.vieta un uzvaras/zaudējumi praktiski vienādi. Komanda izcīnījusi septiņas uzvaras, savukārt pret nomināli spēcīgākiem tikai trīs panākumi.

Skatoties uz cipariem un uz spēles saturu, domāju, ka “Real” jāuzvar arī izbraukumā un ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Prognoze precīza!

Prognozes rezultāts:Precīza
Eirolīga. "Olympiacos" pret Madrides "Real": Real handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.67
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89