40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: piesardzīgu dara Latvijas uzbrukums

Pekina, 6:10 @ 10.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vairs nav daudz palicis līdz pirmajam Latvijas hokeja izlases mačam Pekinas olimpiskajās spēlēs. Pretī stāsies Zviedrija, kurai, tāpat kā Latvijai, arī problēmu pirms turnīra nav trūcis. Sastāvs zviedriem nav tuvu tas optimālākais, taču resurss, no kā izvēlēties, ir liels.

Var teikt, ka ceturtdienas rītā satiksies divi pieticīgi uzbrukumi. 2006. gadā bija sāpīga spēle pret Zviedriju, ko minēja arī Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs, kad tika piedzīvota sakāve ar 1:6. Diez vai zviedri būs tik rezultatīvi šoreiz.

Latvijas izlases sakarā mani piesardzīgu dara vārtsargu līnija un tas, kuri spēlētāji spēs regulāri gūt vārtus. Ja Latvijas izlase spēs gūt vismaz divus vārtus, tas būs lieliski, taču prognozēju, ka latvieši negūs vairāk par vieniem vārtiem (mazāk par 1,5).

Prognoze neprecīza: Zviedrijas uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijai mazāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45