40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pēdējās Lasvegasas spēles nav bijušas rezultatīvas

Florida, 2:00 @ 28.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences spēcīgākā komanda Floridas “Panthers” savā laukumā uzņems Lasvegasas “Golden Knights”, kas pēc grubuļainā sezonas sākuma nostiprinājusies Klusā okeāna divīzijas virsotnē. Tiek prognozēta rezultatīvi spēle, un ne velti – abas komandas liek uzsvaru uz uzbrukumu. Taču pēdējos piecos mačos ar “Golden Knights” dalību tikai vienreiz pamatlaikā iemests vairāk par 6,5 ripām – 3:5 zaudējumā pret Pitsburgas “Penguins”, Lasvegasai izsējot 3:0 pārsvaru.

“Panthers” ir ne tikai Austrumu līdere, bet arī rezultatīvākā komanda, bet – pēdējos piecos mačos divreiz pamatlaikā bijuši vairāk kā 6,5 vārti. Abas komandas zina, ka var apdedzināties pret sāncenšu uzbrukumu, tāpēc uzmanīsies un prognozēju, ka būs mazāk par 6,5 vārtiem pamatlaikā.

Prognoze precīza: “Panthers” uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: mazāk par 6,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23