40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Patriots” un “Jets” duelis

Jaunanglija, 20:00 @ 24.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdien plkst. 20:00 viena no līgas vājākajām komandām Ņujorkas “Jets” aizvadīs savu otro šīs sezonas spēli pret Jaunanglijas “Patriots”. “Jets” šogad vidēji gūst tikai 13,4 punktus spēlē un par viņiem sliktāki ir tikai….neviens.

Ņujorkai pavisam noteikti nav nekādu cerību uz šo sezonu rezultātu ziņā, vienīgā cerība ir jaunais “quarterback” Zaks Vilsons, kurš sezonu iesācis ļoti vāji, taču vai ko citu var gaidīt, ja komandas uzbrukuma līnija regulāri pieļauj Vilsona gāšanu zemē un regulāri nākas skriet par savu veselību? Uzskatu, ka “Jets” nebūs sagatavojuši neko īpašu uz šo spēli.

“Patriots” šogad var pacīnīties par “play-off”, kaut arī komandas bilance pašlaik ir 2-4. Tas nozīmē, ka uzvaras komandai nepieciešamas kā ēdiens, un komandas treneris Bils Beličiks ir īpaši kaujinieciski noskaņots pret “rookie quarterback”. Savas karjeras laikā mājās ir uzveikti 13 no 13 iesācējiem “quarterbackiem” un nešķiet, ka kaut kas varētu mainīties šajā spēlē. Komandai ir vidējas klases uzbrukums un aizsardzība, taču ar to noteikti vajadzētu pietikt pret “Jets” komandu.

Prognozēju “Patriots” uzvaru un došu viņiem -6,5 handikapu labākam koeficientam.

Prognoze precīza: “Patriots” uzvara 54:13

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Patriots" handikaps -6,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54