Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Patriots” cīņā par konferences topu

Jaunanglija, 20:00 @ 28.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Patrioti šosezon man kārtīgi palīdz. Turpināšu ticēt “Patriotiem” un likšu vēlreiz uz viņiem. Pēdējās 3 spēlēs “Patriots” kopā ielaidusi tikai 13 punktus! Es varu piekrist, ka uzbrukuma talants pretiniekiem nav bijis tas spēcīgākais, taču “Patriotu” uzbrukums ir pretī salādējis 94 punktus. Kā jau esmu minējis, “Patriots” uzbrukums ar katru spēli progresē un tagad pretī nāk savainotie zvēri vārdā Tenesijas “Titans”.

“Titans” ir pazaudējusi karali Henriju, līdz ar to skriešanas uzbrukums ir dubļos. Komanda to cenšas kompensēt ar piespēlēm un sākumā pat tas izdevās, taču pēdējā spēle pret vājo “Texans” norādīja uz daudzām problēmām – komandas “special teams” sastāvs kļūdās, “quarterback” Raiens Tanehils zem spiediena nespēlē labi, un tā ir pietiekoša formula zaudējumam.

Uzskatu, ka “Patriots” mājās turpinās savu veiksmes stāstu, labi spēlējot abās frontēs, un uzvarēs spēli ar vismaz 5 punktiem (handikaps -4,5), un komandas kopā sametīs vairāk kā 38 punktus.

Prognoze precīza: “Patriots” uzvara 36:13

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Patriots" handikaps -4,5 un komandām kopā vairāk kā 38 punkti
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.28
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54