40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: par “Vitality” un “Astralis”

14:30 @ 17.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

A grupas otrās spēles. Vakardienas spēlē ASV vienība “Bad News Bears” (55.) neizrādīja pilnīgi nekādu pretestību pret “Heroic”, zaudējot 0-2 (1-16, 4-16). Nebija arī gluži tā, ka tas nebija gaidāms, bet ne ar tādiem rezultātiem. “Vitality” (9.) pirmajā spēlē uzvarēja “ENCE” vienību ar 2-0, kuri noteikti ir neērtāks pretinieks nekā šodienas spēlē.

Lai gan pirmā karte izslīdēja gandrīz no rokām “Vitality”, domāju, ka šodien sekos līdzīgs scenārijs un viņi uzvarēs 2-0, parādot, ka “Bad News Bears” nav vēl gatavi šādam turnīram.

Biju prognozējis, ka “Astralis” (4.) vakar zaudēs, lai gan diezgan sīvā cīņā, 3 kartēs “Astralis” izrāva uzvaru pret “Spirit”. Domāju, ka viņi parādīja labāku sniegumu nekā daudzi bija gaidījuši. “Lucky” debijas spēlē arī gluži neatpalika, redzami arī bija “clutchi”, gan arī agresīva un precīza spēle ar “AWP”. Tas tikai priecē, jo to pozīciju nav viegli aizpildīt. Lai gan uzskatu, ka “Spirit” vakar vairāk paši zaudēja nekā “Astralis” uzvarēja, domāju, ka šīs dienas spēlē “ENCE” (24.) būs ļoti grūti 3 kartēs uzvarēt.

Uzskatu, ka vēl jo projām “Astralis” pat bez “device” ir augstākā līmenī un tas būtu nepiedodami, ja viņi šodien zaudētu pret “ENCE”. Visu cieņu “Snappi” vadītajai komandai, redzams bija progress pret “Vitality”, bet man ir grūti ieraudzīt viņu uzvaru šodien pret “Astralis”, tāpēc prognozēju “Astralis” uzvaru sērijā.

Kombinētā prognoze: “Vitality” mapju handikaps -1,5 (1,30) x “Astralis” uzvara sērijā (1,50).

Prognoze neprecīza: “Vitality” uzvara 2-0, “ENCE” uzvara 2-0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
KategorijaCyber
Koeficients 1.99
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37