40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: par Kontaveitu un Radukanu

Ņujorka, 19:00 @ 02.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vienā no sieviešu “US Open” turnīra ceturtdienas spēlēm tiksies Anete Kontaveita un Džila Taihmane. Igauniete ir savas valsts pirmā rakete, savukārt Taihmane aizvada karjeras labāko sezonu. Abas spēlētājas ir ļoti labā formā, un mūs sagaida interesants duelis.

Mazliet labāka serve ir Kontaveitai, kā arī viņa ir ar lielāku pieredzi. Vienīgajā savstarpējā spēlē pagājušajā gadā, kas arī notika ASV, igauniete pārspēja Taihmani, tāpēc prognozēju, ka šodien uzvaru izcīnīs Kontaveita.

Savā prognozē iekļaušu arī maču starp Šuei Žengu un Emmu Radukanu. Ķīnietes Žengas plus noteikti ir krietni lielākā pieredze, jo Radukanu ir tikai 18 gadi, taču viņa tiek uzskatīta par vienu no perspektīvākajām spēlētājām visā tūrē. Viņu jau var uzskatīt par vienu no valsts labākajām tenisistēm, viņa uzņēmusi ļoti labu ritmu un uzskatu, ka Radukanu izcīnīs uzvaru pret Žengu.

Kombinētā prognoze: Kontaveitas (1,75) x Radukanu (1,65) uzvaras.

Prognoze precīza: Kontaveitas uzvara 6:4, 6:1, Radukanas uzvara 6:2, 6:4.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Kontaveitas un Radukanu uzvaras
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.98
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63