40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Packers” uzvarēs vidēji rezultatīvā spēlē

Grīnbeja, 23:25 @ 14.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Grīnbejas “Packers” savā laukumā uzņems Sietlas “Seahawks”. Sietlas komandā pēc traumas atgriežas “quarterback” Rasels Vilsons un, visticamāk, pēc covid izslimošanas Grīnbejas sastāvā atgriezīsies Ārons Rodžers.

Rodžersa spēlēšana ir atslēgas punkts šajā spēlē. Ja Rodžers nespēlē, likmi neveikšu. Ar Rodžersu sastāvā komandas ķīmija uzbrukumā pavisam noteikti ir starp līgas top 3 komandām. Šajā sezonā Grīnbeja lielu uzsvaru liek arī uz skriešanas uzbrukumu, kur talkā nāk Ārons Džonss. Universāls spēlētājs, kurš ne tikai skrien, bet arī lieliski ķer piespēles. “Packers” vidēji spēlē ielaiž tikai 20 punktus, un tas ir ņemot vērā pirmo sezonas spēli, kurā tika ielaisti 38!

Sietlas “Seahawks” piespēļu aizsardzība ir starp līgas vājākajām, un šo punktu noteikti izmantos “Packers” ar saviem daudzajiem ieročiem uzbrukumā. Lai arī sastāvā atgriežas Rassels Vilsons, tomēr komanda savu identitāti nevar izmainīt – komanda katrā uzbrukumā cer uz vienu lielu superizspēli, kura tai atnes daudz jardus. Ilgi uzbrukt komanda nemāk, un savainots ir arī pamatsastāva skrējējs Kriss Karsons.

Mana prognoze uz šo spēli ir uzvarētājs un punktu skaits. Prognozēju vidēji rezultatīvu spēli, kurā uzvar “Packers” un abas komandas gūst kopā vismaz 42 punktus (over 42).

Prognoze neprecīza: “Packers” uzvara 17:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Packers" uzvara un vairāk par 42 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.06
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54