40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ostapenko ieskrējusies

Dubaija, 15:00 @ 18.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ja “Australian Open” Aļonai Ostapenko neizdevās parādīt labus rezultātus, tad citādāk veicies pēdējos divos turnīros. Sanktpēterburgā latviete sasniedza pusfinālu, piekāpjoties igaunietei Anetei Kontaveitai, un tagad pusfināls arī Dubaijas turnīrā.

Pirmajā kārtā Ostapenko nedeva nekādus variantus Sofijai Keninai (6:1, 6:2), bet panākumi otrajā un trešajā kārtā izcīnīti līdzīgā stilā, jo pirmos setus latviete zaudēja, bet pēc tam izdevās parādīt raksturu un uzvarēt grūtās cīņās. Otrajā kārtā Ostapenko apspēlēja Igu Švjonteku, bet trešajā – Petru Kvitovu.

Krietni vien mierīgāk līdz šim veicies Halepai, kura nevienā no trim spēlēm nav zaudējusi setu, tiesa, jāatzīmē arī, ka Rumānijas tenisistei nebija tik spēcīgas pretinieces kā Ostapenko.

Ostapenko šobrīd ir ļoti labā formā, viņa spēlē sev tipisko uzbrūkošo tenisu, turklāt nepadodas pēc neveiksmīgām izspēlēm, kas latvietes gadījumā ir būtiski. Halepai beidzot būs pretī nopietna pretiniece, un rumānietei varētu būt problēmas ar uzbrūkošo tenisu, turklāt viņa pati vairāk spēlē no aizsardzības.

Prognozēju, ka Ostapenko izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Ostapenko uzvara 2:6, 7:6(0), 6:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Ostapenko uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 3.00
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19