40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Orlando “Magic” pret Detroitas “Pistons”

Orlando, 2:00 @ 24.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NBA laukumos mini sērijas 2. maču aizvadīs Orlando “Magic” un Detroitas “Pistons”. Naktī uz pirmdienu Orlando izcīnīja uzvaru ar rezultātu 105:96. Austrumu konferences tabulā komandas šķir četras vietas, tomēr Orlando demonstrē krietni labāku sniegumu, turklāt Detroitai ir 2. sliktākā bilance visā līgā.

“Pistons” zaudējusi pēdējās trīs spēlēs un izbraukumos tikusi tikai pie divām uzvarām 16 spēlēs. Labākā situācijā atrodas “Magic”. No 10. vietas, kas ļauj piedalīties cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs, komandu šķir divas uzvaras, komandai šobrīd ir trīs uzvaru sērija, turklāt visi mači aizvadīti savā laukumā, bez “Pistons” pārspējot arī “Warriors” un “Knicks”.

Abām komandām ir robi sastāvā, bet Orlando rindās ir Nikola Vucevičs, kuram pēdējā spēlē 37 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Lai “Pistons” izcīnītu uzvaru, būs jāaptur Vucevičs, taču Detroitai nav spēlētāju, kas to varētu izdarīt, tāpēc mana prognoze: “Magic” uzvarēs ar vismaz trīs punktu pārsvaru.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Orlando "Magic" uzvara ar -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.75
Prognozi piedāvā
Ričards Vambuts, eksperts, likme.tv
NBA vērotājs
Ričards ir kaislīgs NBA līdzjutējs, bet pilsētā runā, ka pat viens no zinošākajiem visā valstī. Viņš palīdz veidot populāro iknedēļas NBA raidījumu "Ūdenszeļļi", kas skatāms "Best4Sport TV" kanālā. Katru mēnesi savas pārdomas par NBA Ričards publicē portālā Sportapils.com, tāpat ir izdevies pabūt žurnālista statusā NBA spēlēs, redzot notiekošos procesus "no iekšas".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes15
Precīzas8
Zaudētas7
Atgrieztas0
Peļņa:-0,41