Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Nadalam ir lieliska bilance pret Hačanovu

Melburna, 12:00 @ 21.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Australian Open” pirmā nedēļa tuvojas noslēgumam, un trešās kārtas spēli piektdienas pusdienlaikā aizvadīs Karens Hačanovs un Rafaels Nadals. Krievijas tenisists Hačanovs ATP rangā ievada TOP30, kamēr Nadals ir piektais labākais spēlētājs pasaulē.

Hačanovam jaunā sezona iesākusies lieliski. Vispirms Adelaidā krievs aizspēlējās līdz finālam, bet nākamajā nedēļā sasniedza ceturtdaļfinālu. Arī “Australian Open” viņa sniegums bijis labs, jo pirmajos divos mačos viņš zaudējis tikai vienu setu.

Nadals arī labi sagatavojās “Australian Open”, jo uzvarēja turnīrā Melburnā, nezaudējot nevienu setu. Arī sezonas pirmajā “Grand Slam” turnīrā viņš vēl nav zaudējis nevienu setu, visai pārliecinoši tiekot galā ar saviem pretiniekiem.

Astoņas reizes tenisisti tikušies savā starpā, un Nadals uzvarējis visos mačos, turklāt kopumā zaudējis tikai vienu setu. Neskatoties uz to, ka abi sportisti ir labā formā, Nadalam nevajadzētu būt problēmām, tāpēc prognozēju spāņa uzvaru ar vismaz sešu geimu pārsvaru (handikaps -6).

Prognoze precīza: Nadala uzvara 6:3, 6:2, 3:6, 6:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Nadala handikaps -6
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19