40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Monfīss uzņēmis labu formu

Melburna, 11:30 @ 25.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Otrdienas vēlākajā “Australian Open” ceturtdaļfināla spēlē tiksies Gaels Monfīss un Mateo Berretīni. ATP rangā francūzis Monfīss atrodas 20. vietā, savukārt itālis Berretīni ir septītajā pozīcijā. Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs uzvarējis Berretīni.

Pirmo reizi kopš 2016. gada Monfīss iekļuvis “Australian Open” ceturtdaļfinālā, tomēr jāsaka, ka arī izlozē viņam paveicās, jo pretī stājās divi māla seguma spēlētāji Frederiko Koria un Kristianas Garins, nestabilais Aleksandrs Bubļiks un serbs Miomirs Kečmanovičs.

Ja Monfīss visus mačus uzvarējis trīs setos, tad citādāks stāsts ir ar Berretīni, kurš divreiz uzvarēja ar 3:1, bet vienreiz bija nepieciešami arī visi pieci seti. Pēdējais mačs pret spāni Pablo Kareno Bustu bija nosacīti vieglāks, jo uzvara izcīnīta trīs setos.

Lai gan abās tikšanās reizēs pie panākuma ticis Berretīni, Monfīss šobrīd ir labā formā un noteikti nedomā apstāties. Tas liek domāt, ka spēle būs gara, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 39,5 geimiem.

Prognoze precīza: Berretīni uzvara 6:4, 6:4, 3:6, 3:6, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 39,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19