40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Metta” turpinās spīdēt virslīgā

Jelgava, 15:00 @ 15.04.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Jelgava” – “Metta” 2:1 (2:1)

Latvijas futbola čempionāta sestā kārta varētu sniegt atbildi uz jautājumu, kura būs labākā otrā ešelona komanda pirmajā aplī. Debitante “Jelgava” sezonu sākusi ar divām uzvarām piecās spēlēs, sīvi zaudējot lielbudžeta klubiem no Rīgas un Liepājas un mājās uzvarot tiešās sāncenses BFC “Daugavpils” (2:1) un “Super Nova” (2:0), bet labāka kalendāra dēļ vēl labāk sezonu sākusi “Metta”, kas tikai otro reizi Virslīgas vēsturē tikusi pie trim uzvarām pēc kārtas – 2:1 Tukumā, 3:2 pār “Daugavpili”, 3:0 Salaspilī.

Radīto momentu ziņā jelgavnieku un studentu sniegums varbūt nav bijis ļoti spilgts, taču abas ļoti efektīvi izmantojušas savas epizodes un “Jelgava” ar lielu sastāva rotāciju arī uzturējusi lielu intensitāti spēlē bez bumbas. Savstarpējā duelī “Metta” sastāvs gan ir pieredzējušāks un, domājams, tomēr arī kvalitatīvāks – pat neskatoties uz to, ka aizsardzības centrā joprojām nākas izmantot centra pussargus. Jānis Beks, Lūkass Vapne, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, jaunie leģionāri – tie ir “Metta” audzēkņi, kuri īpašu iepazīstināšanu Virslīgā vairs neprasa. Nemaz nerunājot par Vladislavu Fjodorovu, kurš Salaspilī gan guva savainojumu.

“Jelgava” ar plašu sastāva rotāciju pirmajās kārtās sāncenšiem pretī likusi labu intensitāti un arī uzbrukumā sagādājusi problēmas arī vadošajiem klubiem, kaut, protams, tik uzbrūkoši spēlēt kā 1. līgā vairs nevar atļauties. Daudz ko varētu izšķirt abu komandu pieeja spēlei – samērā līdzvērtīgas komandas, kuras labākas ir ātrās pārejās un kurām var būt problēmas aizsardzības darbībās plašās zonās. Tādēļ varbūt pat izdevīgāk ir nelielu bumbas kontroli atdot pretiniekiem un pašiem provocēt bumbas atņemšanu augstu laukumā un skriet pretuzbrukumos plašumā, nevis uzbrukt blīvai aizsardzībai. Lai nu kā, individuālās meistarības un pieredzes vairāk ir “Metta”, kas svaru kausus varētu nosvērt drusku par labu Rīgas komandai.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Metta" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90