40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Maskavas CSKA pret Rīgas “Dinamo”

Maskava, 18:30 @ 20.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Dinamo” turpina izbraukumu un viesosies pie “CSKA” vienības, kura iepriekšējā spēlē sāpīgi zaudēja “Traktor” komandai 1:2 (44:17 metieni pa vārtiem) un te ir tieši jāpievērš uzmanība metienu attiecībai, ja “CSKA” turpinās uzņemto ritmu no iepriekšējās spēles – būs smagi. Es liktu vārtos šodien Brūveri, kurš nomainīja Jāni Vori iepriekšējā mačā pēc ielaistajiem piektajiem vārtiem un tā arī noturēja vārtus neieņemtus, taču tas, protams, ir minējums. Jebkurā gadījumā, abi mūsu vārtu vīri ir jauni un šī spēle būs smags pārbaudījums.

“Dinamo” šajā kalendārajā gadā izbraukumā divas reizes tikai ir spējuši noturēt zem 5,5 vārtiem, abas reizes vārtos bija Naļimovs, kas tomēr, manuprāt, ir stabilāks vārtsargs.

Šī ir ļoti laba cena uz šo iznākumu, manuprāt līnijai (tas ir, 1,80-1,85 koeficients) būtu jābūt vismaz uz virs 6 vārtiem, līdz spēles sākumam iespējams viņa arī tur nonāks, skatīsimies. Mana prognoze: virs 5,5 vārtiem šajā spēlē.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Maskavas CSKA - Rīgas "Dinamo": Over 5.5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64