Maskava, 18:30 @ 20.02.2021

Prognoze neprecīza!

“Dinamo” turpina izbraukumu un viesosies pie “CSKA” vienības, kura iepriekšējā spēlē sāpīgi zaudēja “Traktor” komandai 1:2 (44:17 metieni pa vārtiem) un te ir tieši jāpievērš uzmanība metienu attiecībai, ja “CSKA” turpinās uzņemto ritmu no iepriekšējās spēles – būs smagi. Es liktu vārtos šodien Brūveri, kurš nomainīja Jāni Vori iepriekšējā mačā pēc ielaistajiem piektajiem vārtiem un tā arī noturēja vārtus neieņemtus, taču tas, protams, ir minējums. Jebkurā gadījumā, abi mūsu vārtu vīri ir jauni un šī spēle būs smags pārbaudījums.

“Dinamo” šajā kalendārajā gadā izbraukumā divas reizes tikai ir spējuši noturēt zem 5,5 vārtiem, abas reizes vārtos bija Naļimovs, kas tomēr, manuprāt, ir stabilāks vārtsargs.

Šī ir ļoti laba cena uz šo iznākumu, manuprāt līnijai (tas ir, 1,80-1,85 koeficients) būtu jābūt vismaz uz virs 6 vārtiem, līdz spēles sākumam iespējams viņa arī tur nonāks, skatīsimies. Mana prognoze: virs 5,5 vārtiem šajā spēlē.

Likme TV draugi “Betting Center” piedāvā pievienoties komūnai

Maskavas CSKA - Rīgas "Dinamo": Over 5.5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.86
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
21
Precīzas
12
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
71
Precīzas
37
Zaudētas
29
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT