40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Marokai jābūt favorītei

Jaunde, 17:00 @ 30.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Āfrikas titulētākā izlase ceturtdaļfinālā tiksies ar Maroku, kas vienīgo reizi Nāciju kausā triumfējusi pirms 46 gadiem un kas astoņos turnīros pēc kārtas jeb kopš 2004. gada nav tikusi pat pusfinālā. Pirms četrarpus gadiem Gabonā ēģiptieši ceturtdaļfināla izskaņā marokāņus jau uzvarēja (1:0), taču Marokai šajā turnīrā ir pamatotas cerības ar optimismu lūkoties godalgoto vietu virzienā – gan tādēļ, ka Āfrikas grandi kā mušas cits pēc cita lido ārā no turnīra, gan tādēļ, ka Marokai ir ļoti kvalitatīvs un, kas ne mazāk svarīgi, ļoti sabalansēts sastāvs ar skaļiem vārdiem visās līnijās.

Astotdaļfinālā pret Malāviju (2:1) marokāņu pamatsastāvā bija deviņi spēlētāji no vadošajām piecām līgā, kā arī vēl pa vienam no Beļģijas un Turcijas čempionātiem. Maroka ir pirmajā vietā turnīrā pēc bumbas kontroles (vidēji 64%, katrā spēlē vismaz 59%), pirmajā vietā pēc izdarīto sitienu skaita, pirmajā vietā pēc mērķī izdarīto sitienu skaita un otrajā vietā pēc pretiniekiem atļauto sitienu skaita. Un Maroka ir pierādījusi, ka tai ir raksturs: ja turnīrs tika sākts ar sausajām uzvarām pār Ganu (1:0) un Komorām (2:0), tad pret Gabonu (2:2) un Malāviju (2:1) marokāņi atspēlējās pat trīs reizes. Maroka nav zaudējusi kopš 2019. gada oktobra.

Ēģiptes trumpji tikmēr ir divi: pirmkārt, ne mirkli nedrīkst aizmirst, ka Āfrikas labākais futbolists Mohameds Salāhs ir ēģiptietis, un, otrkārt, Ēģipte vārtus nav ielaidusi jau 360 minūtes jeb četras pilnas spēles pēc kārtas, iepriekšējā mačā 120 minūtes apturot arī kotdivuāriešu uzbrukumu (0:0, uzvara pendelēs). Tomēr ēģiptiešiem ir lielākas sastāva problēmas (ierindā beidzot atgriezās kreisais aizsargs Ahmeds El Fotuhs, taču joprojām nav labā aizsarga Akrama Tavfika un pret Kotdivuāru savainojumus guva arī vārtsargs Mohameds El Šenavi un Hamdi Fathi), un ēģiptiešiem astotdaļfinālā bija jāaizvada par 30 smagām minūtēm vairāk, pēc kurām arī bija par 22 stundām mazāk laika atjaunoties.

Marokas galvenās rūpes būs par Salāha apturēšanu, bet citādi Marokai vajadzētu būt šīs spēles favorītei.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Marokas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90