40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Marejs pret Cicipu

Ņujorka, 20:30 @ 30.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sezonas pēdējā “Grand Slam” turnīra ievadā vīriešu sacensībās uzvarētāju 1. kārtas mačā noskaidros Endijs Marejs un Stefans Cicipas. Pašreiz rangā Marejs atrodas 114. vietā, savukārt Cicipas ir starp trim pasaules labākajiem tenisistiem, noslēdzot pirmo trijnieku.

Ar lielu regularitāti Marejs turnīros pēdējā laikā nav piedalījies, tiesa, pirms “US Open” brits ņēma dalību Vinstonā-Salemā, kur izdevās izcīnīt vienu uzvaru. Pirms trim nedēļām sasniegtā trešā vieta rangā Cicipam ir karjeras labākais rezultāts. Pagājušajā nedēļā grieķis aizspēlējās līdz Sinsinati pusfinālam, kur atzina Aleksandra Zvereva pārākumu.

Pēc atgriešanās Marejs nedemonstrē savu iepriekšējo sniegumu. Ar tehniku ir daudz maz kārtībā, taču fiziskā sagatavotība ir tā, kas liek par sevi manīt. Viegli britam nebūs un prognozēju, ka Cicipas uzvarēs ar vismaz astoņu geimu pārsvaru (handikaps -7,5).

Prognoze neprecīza: Cicipa uzvara 2:6, 7:6(7), 3:6, 6:4, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Cicipa handikaps -7,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19