Prognoze: “Manchester United” dodas pretī finālam

Mančestra, 22:00 @ 29.04.2021

Prognoze precīza!

UEFA Eiropas līgas pusfinālā šovakar Mančestras “United” spēlēs pret “Roma”. Iepriekšējā kārtā sarkanie velni apspēlēja “Granada”, kamēr Itālijas komanda tika galā ar “Ajax”.

“United” demonstrē stabilu spēli Eiropas līgas izslēgšanas spēlēs – gan pret “Real Sociedad”, gan pret “Milan”, gan pret iepriekš minēto “Granada”. Labo sniegumu parāda arī tas, ka Mančestra 21 spēlē piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, kas bija Anglijas kausa pusfinālā pret “Leicester City”. Pēdējās sešās spēlēs komandas kontā ir piecas uzvaras, un lielākā daļa “United” galveno spēlētāju ir ierindā.

“Roma” pašreizējā situācija nav tā labākā, jo Itālijas čempionātā trīs spēlēs ir piedzīvotas divas neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti, tāpēc prognozēju, ka “United” šovakar izcīnīs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1).

Prognoze precīza: “United” uzvara 6:2 (1:2)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Klāt Eiropas līgas pusfināli: “Roma” lūkos pārsteigt “Sarkanos velnus”

Prognoze: "United" handikaps -1
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
162
Precīzas
65
Zaudētas
93
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT