Prognoze: Losandželosas “Kings” pret Kolorado “Avalanche”

Losandželosa, 05:00 @ 20.01.2021

Prognoze neprecīza!

Kolorado “Avalanche” sezonu, kurā jācīnās par Stenlija kausu, sāka ar pamatīgu vilšanos. Savā laukumā piedzīvotajā zaudējumā ar 1:4 pret Sentluisas “Blues” galvenā problēma bija nevis rezultāts, bet gan parādītais sniegums. Nemanāms bija pat līderis Neitans Makinons.Jau nākamajā treniņā tika sakratīti uzbrucēju virknējumi, un kapteinis Gabriels Landeskogs atgriezās pirmajā maiņā pie Makinona un Miko Rantanena. Kā pagājušajā sezonā. Divas dienas vēlāk “Blues” komanda tika iznīcināta ar 8:0.

Tagad pretī stāsies Losandželosas “Kings”, kas, skatoties uz draftētajiem spēlētājiem, pēc pāris gadiem būs spēks. Taču – ne šobrīd. “Kings” gluži vienkārši nav “Avalanche” līmeņa komanda nevienā līnijā. Protams, gaidīt vēl vienu uzvaru ar astoņu vārtu pārsvaru nevajadzētu, bet “Avalanche” apmierinās tikai plus divi punkti tabulā.

Top Picks sporta prognožu spēle!

Prognoze neprecīza: “Avalanche” uzvarēja ar 3:2

 NHL, Losandželosas "Kings" - Kolorado "Avalanche": Kolorado "Avalanche" handikaps -1,5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.12
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
109
Precīzas
44
Zaudētas
61
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT