40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Lionai jāsaglabā Eirokausu cerības

Loriāna, 22:00 @ 04.03.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Kaut arī līdz sezonas beigām vēl atlicis vairāk par diviem mēnešiem, pamazām ieejam izšķirošajā sezonas fāzē, kurā vairumā spēļu punkti ārkārtīgi nepieciešami būs abām komandām. Tāda būs arī cīņa piektdienas vakarā Francijas futbola čempionātā starp “Lorient”, kas ieņem 16. vietu un tikai par diviem punktiem apsteidz izkrišanas zonu, un Lionas “Olympique”, kas atrodas tikai 10. pozīcijā, no Eirokausu zonas atpaliekot par pieciem un no Čempionu līgas zonas – par astoņiem punktiem.

Rezultātu pašreizējās tendences liecina, ka drusku labākā formā atrodas “Lorient”, kas pēc 16 neuzvarētu spēļu sērijas četros mačos sakrājusi septiņus punktus, kamēr Lionas “Olympique” četrās spēlēs svinējusi tikai vienu uzvaru un sešos izbraukuma mačos tikusi tikai pie viena panākuma, tomēr jebkurā gadījumā liela favorīte būs Liona – otrais bagātākais klubs Francijā ar ne tik dziļu sastāvu, taču ļoti labu pirmo 14-16 spēlētāju grupu, kā sniegums arī pamazām uzlabojas, lai gan rezultāti to lāga vēl nerāda.

Kaut vai nesenais piemērs ar zaudējumu mājās pret Francijas čempioni “Lille” (0:1), kurā Lionas “Olympique” bija jūtami pārāka, tomēr samaksāja par rupju kļūdu aizsardzībā un neprecizitātēm laukuma pēdējā trešdaļā. Liona nav uzvarējusi divos mačos pēc kārtas, bet abos radījusi vairāk vārtu gūšanas situāciju, un Loriānā komandai ir jāuzvar – ja tā nākamsezon grib spēlēt uz Eiropas skatuves.

Prognoze precīza: Lionas uzvara 4:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Olympique" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90