Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Lilmix” vai “Budapest Five”?

18:00 @ 31.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“Lilmix” (90) un “Budapest Five” (82) izspēlēs bo1 sēriju kartē dust2. Abām komandām dust2 nav bijusi starp favorītkartēm. Pagājušā regulārajā sezonā “Lilmix” spēlējusi dust2 tikai 1 reizi, kamēr “Budapest Five” nevienu reizi. Tāpēc var uzskatīt, ka šī spēle būs ar diezgan lielu “random” efektu, ja mēs meklējam uzvarētāju.

Dust2 ir karte ar ļoti lielu “upset” potenciālu, tāpēc sliekšos zviedru komandas virzienā. Lielākoties tādēļ, ka “Budapest Five” izteikti labākais spēlētājs “torzsi” ir izpirkts uz citu komandu un nespēlē vairāk. Maza iespēja, ka mēs viņu šodien redzēsim serverī, izpalīdzot savai ex-komandai.

Svarīgi piebilst, ka viņš ir galvenais AWP spēlētājs, kas ir ļoti nozīmīgi šīs dienas spēlē. Viņiem nesen arī pievienojās “kamion”, tā kā varam uzskatīt, ka sastāvs šodien būs diezgan svaigs. Nav vēl zināms, kurš spēlēs “torzsi” vietā, bet paredzams, ka tas varētu būt “FASHR” no Nīderlandes, kurš pievienojās viņu ESEA sastāvam pirms 5 dienām. Tas nozīmē, ka, visticamāk, varētu arī būt valodas barjera, attiecīgi “Budapest Five” komunicējot angļu valodā.

Tāpat arī “Lilmix” nav stabila piektā spēlētāja, bet varam gaidīt, ka tas būs “GeT_RiGhT”, kurš vairākkārt iesaistījies sastāvā jau iepriekš. Kur nu vēl foršāku piekto spēlētāju, ne? Noteikti, ka emocionāli grūts zaudējums Ungārijas vienībai, un grūti ieraudzīt kādu kurš varētu aizstāt “torzsi”.

Prognoze – “Lilmix” uzvara.

Prognoze neprecīza: “Budapest Five” uzvara

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Lilmix" uzvara
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.07
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37