5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Latvijas U19 izlasei mājas sienas palīdzēs

Daugavpils, 18:00 @ 03.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šodien sākas pasaules kauss basketbolā U19 jauniešu izlasēm, kurš risinās divās Latvijas pilsētās Rīgā un Daugavpilī. Tajā ceturto reizi vēsturē piedalās arī mūsu valstsvienība, kuras labākais sasniegums ir devītā vieta 1999. gadā. Mūsu izlase ir ielozēta vienā apakšgrupā ar Puertoriko, Irānas un Serbijas jauniešiem.

Latvijas izlasei labākās cerības tiek saistītas mačā pret Irānu, tomēr mūsu jaunieši var iekost arī puertorikāņiem, pie tam pirmajā spēlē. Mūsējos noteikti uz priekšu dzīs mājas sienas un skatītāji, kuri drīkstēs atrasties tribīnēs. Par līderi uzskatāms Toms Skuja, no kura snieguma būs atkarīgs, vai mūsu jaunieši spēs aizķerties duelī.

Puertoriko tiek uzskatīti par favorītiem šajā mačā, tomēr, zinot jauniešu basketbolu, viss var notikt. Arī viņi uz šo turnīru nav savākuši “zelta” sastāvu, kas dod labas cerības Latvijas pārstāvjiem cīnīties.

Prognoze: Latvijas izlase gūs panākumu

Prognoze neprecīza: Puertoriko uzvara 79:75

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas izlases uzvara
KategorijaBasketbols
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu