40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijas čempionvienība startē Čempionu līgā

19:00 @ 06.07.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas klubu futbola sezonas galvenais posms ir klāt – Eirokausi! Latvijas čempionvienība RFS Čempionu līgā debitēs Helsinkos un par izlozi, būdama neizsēto pulkā, var būt ļoti apmierināta – pretī varēja dabūt arī krietni spēcīgāku pretinieci. Favorītes lomā gan visdrīzāk tik un tā būs Somijas HJK, jo īpaši savā laukumā, tomēr RFS iepriekšējās Eirokausu sezonās jau ir pierādījusi, ka var ļoti labi spēlēt arī ārpus mājām, – piecās izbraukuma spēlēs bilance ir 3-1-1, zaudējot vienīgi Belgradā.

Abas vienības vietējos čempionātos atrodas otrajā vietā, taču Eirokausu sezonas sākumu sagaidīs atšķirīgā noskaņojumā un gatavībā. Kamēr RFS izcīnījusi divas sausās uzvaras pēc kārtas un gatavojas gandrīz pilnā nedēļas ciklā (iepriekšējā spēle bija ceturtdien), HJK nav uzvarējusi jau sešās spēlēs pēc kārtas (0-4-2, vārti 2:4) un sestdien aizvadīja līderu cīņu, izlaižot vadību pret Jāņa Ikaunieka pārstāvēto KuPS (1:1).

Neveiksmju sērija HJK bijusi diezgan mazrezultatīva, tomēr paredzu, ka trešdien vārtus redzēsim no abu komandu puses. Pirmkārt, HJK mājās būs favorīte, otrkārt, RFS jau ir apliecinājusi, ka ir rezultatīva komanda, kas ne tikai šosezon iesitusi 17 no 20 spēlēm, bet savā neilgajā Eirokausu vēsturē piecās izbraukuma spēlēs guvusi 11 vārtus – četrus Fēru salās, trīs Slovēnijā, pa diviem Ungārijā un Beļģijā, bešā paliekot vienīgi Serbijā. Kopš izbraukuma vārtu likuma atcelšanas iesist viesos gan vairs nav tik stratēģiski nozīmīgi, bet izredzes, ka redzēsim vismaz vienus rīdzinieku vārtus, ir itin augstas. Pirms trim gadiem Helsinkos divus iesita “Riga” (1:1, 2:2, tālāk tiekot tieši izbraukuma vārtu dēļ), bet šoziem divus Helsinkos guva arī RFS (pārbaudes spēlē uzvara ar 2:0).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.71
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90