40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvijai “būt vai nebūt” spēle

Rīga, 20:15 @ 28.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Astotajā pasaules čempionāta hokejā dienā Latvijas izlasei piektā grupu turnīra spēle, tiekoties ar Norvēģiju, kas ir aptuveni mūsu līmeņa izlase, taču daudzu ekspertu uzskatā arī vājāka par Latviju.

Bukmeikeru un manā vērtējumā Latvija šovakar ir favorīte. Latviešiem šo var nodēvēt par “būt vai nebūt” maču, jo turpinājumā Latvijai spēles grupu turnīrā tikai pret Somiju un Vāciju. Situācija turnīra tabulā pašreiz ir ļoti neskaidra un aizraujoša, mūsējiem atrodoties 5. vietā jeb tieši vietu zem kārotā četrinieka.

Norvēģija čempionātā nav pašā spēcīgākajā sastāvā, tai pietrūkst galvenās zvaigznes Matsa Zukarello, kurš kopā ar Minesotas “Wild” cīnās par Stenlija kausu, un arī bez viņa sastāvs nav tas labākais.

11 reizes izlases tikušās savā starpā pasaules čempionātos, un astoņos gadījumos Latvija pabeidza spēli kā uzvarētāja. Pēdējā reize, kad norvēģi svinēja uzvaru pār latviešiem, bija 2007. gadā.

Prognozēju, ka Latvijas izlase izcīnīs uzvaru un komandas kopā negūs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: Norvēģijas uzvara pēcspēles metienos – 4:3

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Latvijas uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.70
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45