40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Latvija sāk EČ volejbolā

Tallina, 19:00 @ 01.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pēc 26 gadu pārtraukuma Latvijas volejbola izlase atkal spēlēs Eiropas čempionātā, un viena no rīkotājvalstīm ir Igaunija. Tieši ar ziemeļu kaimiņiem latvieši tiksies atklāšanas mačā, taču jāteic, ka igauņi ir krietni vien meistarīgāki volejbolisti.

Latvijas un Igaunijas izlases ļoti labi pazīst viena otru, jo ļoti daudz maču aizvadīts savā starpā. No pēdējām sešām savstarpējām spēlēm Latvija zaudējusi trīs, neuzvarot nevienu setu, bet kopumā latvieši pēdējo reizi pārspēja igauņus tālajā 2013. gadā.

Pie Latvijas stūres ir igauņu speciālists, kurš ļoti labi pazīst savas valsts volejbolistus, turklāt ir strādājis arī ar nacionālo izlasi. Prognozēju, ka Latvija uzvarēs vienu setu, bet kopumā Igaunija triumfēs ar 3-1.

Prognoze neprecīza: Latvijas uzvara 3-1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Igaunijas uzvara 3-1
Veikt likmi
KategorijaVolejbols
Koeficients3.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63