Prognoze: kurš spēlēs “Australian Open” finālā?

Melburna, 10:30 @ 28.01.2022

Prognoze precīza!

“Australian Open” vīriešu turnīra otrajā pusfinālā sacentīsies Stefans Cicipas un Daniils Medvedevs. Grieķijas pārstāvis Cicipas ATP rangā atrodas ceturtajā vietā, kamēr Medvedevs ieņem otro pozīciju. Četrās savstarpējās tikšanās reizēs tenisisti uzvaras sadalījuši uz pusēm.

Pagājušā gada beigās Cicipas veica elkoņa operāciju, tāpēc šo gadu uzsāka uzmanīgi, jo elkonis par sevi varēja likt manīt. Izskatās, ka viss ir kārtībā, jo grieķis jau trešo reizi spēlēs “Australian Open” pusfinālā, iepriekšējām reizēm esot 2019. un 2021. gadā. Astotdaļfinālā pret Teiloru Fricu bija nepieciešami pieci seti, bet pārējie mači bija vieglāki, Janniku Sinneru ceturtdaļfinālā pieveicot trīs setos.

Arī Medvedevam problēmas sagādāja viens mačs, kas bija ceturtdaļfināls pret Fēliksu Ožē-Aliasimu. Pirmos divus setus krievs zaudēja, bet tad sekoja uzvara taibreikā, un spēles pavediens pamazām nonāca Medvedeva rokās. Jau pirms turnīra Medvedevs tika uzskatīts par vienu no galvenajiem favorītiem.

Pēdējā spēle parādīja, ka Medvedevam ir vājās vietas, viņš nespēlēja perfekti un pie vājajām vietām būs jāpiestrādā, citādāk Cicipas par tām sodīs. Paredzu, ka būs sīva spēkošanās un būs vairāk par 39,5 geimiem.

Prognoze precīza: Medvedeva uzvara 7:6(5), 4:6, 6:4, 6:1

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 39,5 geimiem
Veikt Likmi
kategorija
Teniss
Koeficients
1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Bendžamins
Tenisa skartais
Par ekspertu

Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!

Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
95
Precīzas
46
Zaudētas
45
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT