Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: kura komanda spēlēs Grieķijas finālā?

Lavrio, 20:00 @ 29.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Grieķijas basketbola līgas pusfināla saldais ēdiens ir klāt – šovakar noskaidrosies, kura komanda iekļūs finālā, jo “Lavrio” un “Promitheas Patras” aizvadīs piekto spēli. Finālā uzvarētāju jau gaida Atēnu “Panathinaikos”.

Pirms divām dienām “Promitheas Patras” bija lieliska iespēja noslēgt sēriju, jo atradās vadībā ar 2-1 un aizvadīja maču savā laukumā, taču “Lavrio” demonstrēja krietni labāku basketbolu, kas noveda pie pārliecinošas uzvaras ar 92:77 un piektās spēles.

Panākums iepriekšējā mačā devis lielu pārliecību “Lavrio” basketbolistiem. Arī regulārajā sezonā komanda atradās augstāk par pretiniekiem, norādot, ka ir labāka komanda. Liels plus ir tas, ka “Lavrio” spēlēs savā laukumā, tāpēc visas kārtis ir komandas pusē.

Prognozēju, ka “Lavrio” izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze precīza: “Lavrio” uzvara 81:74

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Lavrio" handikaps -3
KategorijaBasketbols
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63