40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Kudermetova pret Muguruzu Dohā

Doha, 15:00 @ 01.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmās kārtas spēle Dohas turnīrā. Krievijas pārstāvei Veronikai Kudermetovai (WTA #34) nav īpaši laimējies ar izlozi, jo pretim stājas neērtā Gabrine Muguruza (WTA #16). Kudermetova labi iesāka šo sezonu, spēlē atzīstami, var uzvarēt jebkuru, ja ir viņas diena, tomēr vēl līdz Muguruzas līmenim viņam ir ceļš ejams.

Kudermetova tika līdz finālam Abu Dabī turnīrā, bet “Australian Open” aizspēlējās līdz trešajai kārtai, kur piekāpās Simonai Halepai. Viņa noteikti ir labā noskaņojumā, jo spēle vedas no rokas. Tomēr to pašu var teikt par Muguruzu, kura “Australian Open” zaudēja tikai vienu spēli un to pašu pret nākamo čempioni Naomi Osaku turnīra astotdaļfinālā. Muguruza to spēli varēja arī uzvarēt (6:4, 4:6 un 5:7).

Pret Osaku parādītais sniegums, liek domāt, ka Muguruza ir viena no turnīra favorītēm Dohā. Visos spēles komponentos šobrīd krietni pārāka ir Muguruza. Strādā gan uzbrukums, gan aizsardzība. Mana prognoze: Muguruzas uzvara ar vismaz piecu geimu handikapu (-4.5).

Prognoze precīza: Mugurzas uzvara divos setos 6:2, 7:6.

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Muguruzas uzvara ar -4,5 geimu handikapu
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19